کارهای نشدنی فقط از دست بسیج و بسیجی بر می آید

[ad_1]

فرمانده سابق سپاه ناحیه رشت:


فرمانده سابق سپاه ناحیه رشت با بیان اینکه کسب آمادگی فقط نظامی نیست چون دشمن در هرحوزه ای ورود کرده است، گفت: باید در مسائل فرهنگی و آموزشی بسیج وارد عمل می شود.

به گزارش خبرنگار «دیارباران»، مجید دوهندو پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه رشت با درود و ارادت نسبت به شهدا و صحت و سلامت برای مقام معظم رهبری اظهار کرد: خدایا هزاران بار شکر که این لباس در تنم قرار گرفت و این مهر را در دلم، تا شهادت از این  مسیر کنار نخواهم رفت و در هرجایی باشد به عنوان سرباز قرار می گیرم و خدمت خواهم کرد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با پاسدارن، گفت: خدای متعال شاهد است وقتی پاسداری را می بینم احساس میکنم یک اهل بهشت را می بینم.

فرمانده سابق سپاه ناحیه رشت، ادامه داد: بر این اساس پاسدار باید دید حق بین داشته باشد و صدای حق را از بین صدها صدا بشنود و دل مشتاق به ارتباط با خدا داشته باشد.

دوهندو با بیان اینکه کارهای نشدنی فقط از دست بسیج و بسیجی بر می آید، گفت: ۳۲خانه محرومان در رشت تحویل داده شده است و باعث سربلندی سپاه است که خانه های خوبی است.

وی با بیان اینکه کسب آمادگی فقط نظامی نیست چون دشمن در هرحوزه ای ورود کرده است، گفت: باید در مسائل فرهنگی و آموزشی بسیج وارد عمل می شود.

دوهندو در پایان خطاب به حسین مصطفی پور فرمانده جدید سپاه ناحیه رشت، گفت: امیدوارم موفق باشید و از این به بعد من بسیجی شما هستم.

به گزارش «دیارباران»، در این مراسم سرهنگ پاسدار حسین مصطفی پور با حکم فرمانده سپاه قدس گیلان، جایگزین سرهنگ مجید دوهندو و به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه مرکزی رشت منصوب شد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *